2. Procedure
Procedure
Titel: Busvervoer
Beschrijving: De opdracht omvat het verzorgen van het busvervoer voor eendaagse activiteiten (binnen- en buitenland) en enkele busritten voor meerdaagse activiteiten (binnen- en buitenland). Onderstaande zaken behoren niet tot de scope: • Taxivervoer • Huur van een (9) personenbus zonder chauffeur. • Pakketreizen (totaalpakketten waarbij vervoer en accommodatie in één geboekt worden). Het doel van de aan te besteden opdracht is het vervoeren van leerlingen en medewerkers van opdrachtgever middels busvervoer. Een flexibele opstelling van opdrachtnemer, waarbij zoveel mogelijk uit handen genomen wordt en bestel/afroepwijze voor de gebruikers zo gemakkelijk mogelijk gemaakt is hierbij van groot belang. Zie voor de omvang van de opdracht bijlage 7 voor het rittenoverzicht van de afgelopen 4 jaar. De omvang van de opdracht kan per jaar verschillen en kan in de loop der jaren afnemen of toenemen als gevolg van de afname van het aantal leerlingen in het Voortgezet Onderwijs en/of als gevolg van veranderingen in de onderwijsprogramma’s. Aan de genoemde aantallen kunnen geen rechten worden ontleend. Meer informatie vind u in de aanbestedingsleidraad.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 60140000 Personenvervoer zonder dienstregeling
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: -
Interne identificatiecode: 1