2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor het ophalen en verwerken van diverse bedrijfsafvalstoffen afkomstig van Agentschap voor Natuur en Bos
Beschrijving: Voorliggende opdracht omvat het ophalen en verwerken van diverse bedrijfsafvalstoffen in het oostelijk deel van Vlaanderen, afkomstig van het Agentschap voor Natuur en Bos (ANB). Deze bedrijfsafvalstoffen kunnen worden opgehaald aan de verschillende loodsen van het ANB of op goed bereikbare plaatsen in domeinen. De opdracht omvat alle diensten die horen bij deze dienstverlening: een correct transport, eventueel een correcte tussenopslag en een correcte verwerking van de bedrijfsafvalstoffen. De opdracht is niet opgedeeld in percelen
Interne identificatiecode: ANB-TB-TOO-2025-91
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90500000 Diensten op het gebied van vuilnis en afval
Aanvullende classificatie (cpv): 90510000 Afvalverzameling en –verwerking
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: ANB-TB-TOO-2025-91 - 1
Interne identificatiecode: 1