2. Procedure
Procedure
Titel: Onderhoud en dringende interventies in het ambtsgebied van district 1 Gent.
Beschrijving: De opdracht heeft tot doel onderhoudswerken en dringende interventies uit te voeren op de waterlopen van De Vlaamse Waterweg nv, afdeling Regio West in het district Gent voor de duur van 1 jaar.
Interne identificatiecode: ARW-24-019
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45240000 Waterbouwwerkzaamheden
Aanvullende classificatie (cpv): 45233141 Wegenonderhoud
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: ARW-24-019 - 1
Interne identificatiecode: 1