404806-2025 - Resultaat
Nederland – Reparatie en onderhoud van speelplaatsuitrusting – Onderhoud speelvoorzieningen en vervangen speelondergronden
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Onderhoud speelvoorzieningen en vervangen speelondergronden
Beschrijving: De opdracht "Onderhoud speelvoorzieningen en vervangen speelondergronden" bestaat hoofdzakelijk uit het uitvoeren van het cyclisch onderhoud aan speelvoorzieningen, het één op één vervangen van speeltoestellen, het vervangen van de speelondergronden en uitvoeren van visuele inspecties van de speelvoorzieningen in de openbare ruimte van de gemeente Zuidplas waarvan de gemeente Zuidplas als beheerder verantwoordelijk voor het onderhoud is vanuit de zorgplicht voor speelvoorzieningen, vanuit veiligheids- en operationele en routinematige inspecties en/of noodzakelijk cyclisch onderhoud en/of planmatig onderhoud zoals vervanging van speelondergronden. Binnen de gemeente zijn aanwezig: 173 speelplekken, ca. 630 st speel- en sporttoestellen en ca. 25.700 m2 speelondergronden. Dit areaal dient cyclisch onderhouden te worden. Alsmede zijn besteksposten opgenomen voor het vervangen van speelondergronden en uitvoeren van visuele inspecties aan speelvoorzieningen in de openbare ruimte van de gemeente Zuidplas.
Interne identificatiecode: 2025-01-P7
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50870000 Reparatie en onderhoud van speelplaatsuitrusting
Aanvullende classificatie (cpv): 37535200 Speeltuinuitrusting, 43325000 Uitrusting voor parken en speelplaatsen, 45236210 Verharding voor kinderspeelplaats
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: De opdracht "Onderhoud speelvoorzieningen en vervangen speelondergronden" bestaat hoofdzakelijk uit het uitvoeren van het cyclisch onderhoud aan speelvoorzieningen, het één op één vervangen van speeltoestellen, het vervangen van de speelondergronden en uitvoeren van visuele inspecties van de speelvoorzieningen in de openbare ruimte van de gemeente Zuidplas waarvan de gemeente Zuidplas als beheerder verantwoordelijk voor het onderhoud is vanuit de zorgplicht voor speelvoorzieningen, vanuit veiligheids- en operationele en routinematige inspecties en/of noodzakelijk cyclisch onderhoud en/of planmatig onderhoud zoals vervanging van speelondergronden. Voor nadere detaillering zie het bestek 2025-01-P7. Indicatief en op hoofdlijnen geven de navolgende hoeveelheden enig inzicht in de omvang van het perceel. Binnen de gemeente zijn aanwezig: 173 speelplekken, ca. 630 st speel- en sporttoestellen en ca. 25.700 m2 speelondergronden.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Geen