404936-2026 - Mededinging
België – Diensten voor bedrijfsgeneeskunde – Raamovereenkomst voor diensten: externe dienst voor preventie en bescherming op het werk (EDPBW)
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor diensten: externe dienst voor preventie en bescherming op het werk (EDPBW)
Beschrijving: Raamovereenkomst voor diensten: externe dienst voor preventie en bescherming op het werk (EDPBW)
Interne identificatiecode: 2026-002-HR
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: ja
Rechtvaardiging voor de versnelde procedure: Vereenvoudigde onderhandelingsprocedure met voorafgaande bekendmaking
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 85147000 Diensten voor bedrijfsgeneeskunde
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1