2. Procedure
Procedure
Titel: Warme dranken
Beschrijving: • Het leveren en installeren van automaten; • De levering van de ingrediënten; ingrediënten voor in de machines, losse ingrediënten als suiker, melk, roerhoutjes, thee; • Het verhelpen van tweedelijns- en eerstelijns storingen; • Het jaarlijks uitvoeren van preventief onderhoud aan de machines; • Dagelijkse verzorging (full operating) van de machines (het bijvullen en schoonmaken van de machines en het bestellen van de ingrediënten); • Afvoeren van afvalstromen. Buiten de scope van de opdracht vallen: • De exploitatie van snoep- en frisdrankautomaten; • Het schoon en ordentelijk houden van de pantry’s waar de automaten geplaatst zijn. De geschatte omvang van de opdracht is € 250.000 inclusief btw per jaar. De omvang van de opdracht is zo nauwkeurig mogelijk bepaald. Aan dit bedrag kunnen geen rechten worden ontleend.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 15860000 Koffie, thee en aanverwante producten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: -
Interne identificatiecode: 1