See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Beveiligingsdiensten 2026 - 2032, vervolgprocedure
Beschrijving: Staatsbosbeheer heeft kantoren, werklocaties, uitvoeringskantoren, werkschuren en monumentale panden verspreid over Nederland. De opdracht betreft het organiseren van de beveiliging van deze locaties op een professionele en betrouwbare wijze. Voor gunning van de opdracht Beveiligingsdiensten 2026 - 2032 is een Europese openbare aanbestedingsprocedure doorlopen (TN538113). Op perceel 1 en perceel 4 zijn geen geschikte inschrijvingen ontvangen. Voor deze percelen wordt een onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande bekendmaking opgestart conform Artikel 2.32 lid 1 van de Aanbestedingswet 2012. Het betreft de beveiliging van de werklocaties die gelegen zijn in perceel 1 en perceel 4. Dit betreffen 6 provincies.
Interne identificatiecode: P21-347
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79710000 Beveiligingsdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 79711000 Diensten voor alarmbewaking, 79713000 Bewakingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Beveiligingsdiensten 2026 - 2032 - perceel 1
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: Beveiligingsdiensten 2026 - 2032 - perceel 4
Interne identificatiecode: 2