405336-2024 - Mededinging
België – Afval- en vuilcontainers en bakken – Leveren en deels uitzetten van containers voor afvalophaling
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Leveren en deels uitzetten van containers voor afvalophaling
Beschrijving: Het klaarmaken en leveren van containers bestemd voor de invoering van diftar bij de huis aan huis afvalophaling in het werkingsgebied van IVM. Het deels uitzetten van deze containers in Aalter, Deinze, Gavere, Kaprijke, Lievegem, Maldegem en Sint-Martens-Latem.
Interne identificatiecode: PPP0DJ-512/4065/2024/15
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34928480 Afval- en vuilcontainers en bakken
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2024/15
Belangrijkste classificatie (cpv): 44613800 Containers voor afvalmateriaal
Aanvullende classificatie (cpv): 44613600 Verrijdbare containers, 34928480 Afval- en vuilcontainers en bakken