2. Procedure
Procedure
Titel: Wijziging Omgevingsplannen Heeswijk Dinther
Beschrijving: Het betreft 3 wijziging omgevingsplannen ( befdrijventereein, sportpark, Randweg) voor Heeswijk Dinther
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71400000 Dienstverlening op het gebied van stedenbouw en landschapsarchitectuur
Aanvullende classificatie (cpv): 71410000 Stedenbouw
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Hoeveelheid: 3 stuks