405576-2024 - Vooraankondiging onderhandse gunning
Nederland – Analyseapparatuur – Laboratorium analyse apparatuur
Aankondiging in geval van vrijwillige transparantie vooraf
Diensten - Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Laboratorium analyse apparatuur
Beschrijving: 2 stuks MagNApure 96 1 LightCyclerPRO 3 stuks LightCycler480 Inclusief 5 jaar onderhoud met optie tot verlenging van het onderhoud met 5 maal 1 jaar.
Interne identificatiecode: 1279
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Aanvullende aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 38432000 Analyseapparatuur
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Hoeveelheid: 4
Opties:
Beschrijving van de opties: Inclusief 5 jaar onderhoud met optie tot verlenging van het onderhoud met 5 jaar.