405729-2025 - Mededinging
België – Liftonderhoud – Onderhoud liften
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Onderhoud liften
Beschrijving: Deze opdracht omhelst het onderhoud, de herstellingen en het bevrijden van personen uit liften over het VOLLEDIG PATRIMONIUM VAN WOONSPRONG. Betreft een variabele van 140 liften anno 05/2025. Gedurende de opdracht: • Kunnen er liften aan toegevoegd worden (nieuwbouw of na opzeg huidig contract); • Kunnen liften uit het contract gehaald worden (bv. renovatie van het gebouw of vervangingsbouw) • Kunnen liften opgeschort worden voor bepaalde tijd (bv. bij vervanging van de bestaande lift, modernisatiewerken (= periode van de werken + 1 jaar tussen VO en DO) BOUWHEER Woonsprong Seringenstraat 21A 8400 Oostende
Interne identificatiecode: PPP0O3-587/5184/WS-2024-19 Liftonderhoud
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50750000 Liftonderhoud
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel A (Orona Sturing)
Beschrijving: De percelen werden opgedeeld volgens de gekende sturingen van de liften Dit perceel bevat liften met een ORONA Sturing. Het kan dus zijn dat de lift een andere liftfabrikant heeft liftfabrikant - Sturing - Orona - Orona - Otis- Orona - TKE- Orona
Interne identificatiecode: WS-2024-19 Liftonderhoud_1
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel B (Kone sturing)
Beschrijving: De percelen werden opgedeeld volgens de gekende sturingen van de liften Dit perceel bevat liften met een Kone Sturing. liftfabrikant - Sturing Kone- Kone
Interne identificatiecode: WS-2024-19 Liftonderhoud_2
Perceel: LOT-0003
Titel: Perceel C (Otis sturing)
Beschrijving: De percelen werden opgedeeld volgens de gekende sturingen van de liften Dit perceel bevat liften met een OTIS Sturing. Het kan dus zijn dat de lift een andere liftfabrikant heeft liftfabrikant - Sturing - Otis - Otis -TKE- Otis - Fiam - Otis
Interne identificatiecode: WS-2024-19 Liftonderhoud_3
Perceel: LOT-0004
Titel: Perceel D (Schindler sturing)
Beschrijving: De percelen werden opgedeeld volgens de gekende sturingen van de liften Dit perceel bevat liften met een SCHINDLER Sturing. Het kan dus zijn dat de lift een andere liftfabrikant heeft liftfabrikant - Sturing - Schindler - Schindler - Cosmolift - Schindler
Interne identificatiecode: WS-2024-19 Liftonderhoud_4
Perceel: LOT-0005
Titel: Perceel E (TKE Sturing)
Beschrijving: De percelen werden opgedeeld volgens de gekende sturingen van de liften Dit perceel bevat liften met een TKE Sturing. Het kan dus zijn dat de lift een andere liftfabrikant heeft liftfabrikant - Sturing - TKE - TKE - Otis - TKE
Interne identificatiecode: WS-2024-19 Liftonderhoud_5
Perceel: LOT-0006
Titel: Perceel F (Kleemann-Herbo - Cosmolift sturing)
Beschrijving: De percelen werden opgedeeld volgens de gekende sturingen van de liften Dit perceel bevat liften met een KLEEMANN- HERBO - Cosmolift Sturing. Het kan dus zijn dat de lift een andere liftfabrikant heeft liftfabrikant - Sturing - Kleemann - Kleemann - Herbo - Herbo - Cosmolift - Cosmolift
Interne identificatiecode: WS-2024-19 Liftonderhoud_6
Perceel: LOT-0007
Titel: Perceel G (Goederenliften ; Plateaulift; Trapliften)
Beschrijving: Perceel G (Goederenliften ; Plateaulift; Trapliften)
Interne identificatiecode: WS-2024-19 Liftonderhoud_7
Perceel: LOT-0008
Titel: Perceel H (Ingehuurd patrimonium)
Beschrijving: Perceel H (Ingehuurd patrimonium)
Interne identificatiecode: WS-2024-19 Liftonderhoud_8
Perceel: LOT-0009
Titel: Perceel I (Trapliften)
Beschrijving: Perceel I (Trapliften)
Interne identificatiecode: WS-2024-19 Liftonderhoud_9