405851-2025 - Mededinging
Nederland – Onderzoek naar tevredenheid bij klanten – Cliëntervaringsonderzoeken Wmo
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Cliëntervaringsonderzoeken Wmo
Beschrijving: De opdracht betreft het uitvoeren van drie verschillende Cliëntervaringsonderzoeken vanuit de Wmo. Het gaat om (a) het wettelijk verplichte Cliëntervaringsonderzoek Wmo. Deze dient op grond van de Wmo 2015 door alle gemeenten jaarlijks verplicht uitgevoerd worden en gaat over alle ondersteuningsvormen vanuit de Wmo. Aanvullend daarop voeren we voor de Wmo nog twee onderzoeken uit. Deze onderzoeken zijn niet verplicht en worden op verzoek van Opdrachtgever uitgevoerd om de kwaliteit en de ervaringen met de desbetreffende dienstverlening te meten en verbeteren. Het gaat om (b ) de Cliëntervaringsonderzoeken voor de diensten begeleiding, dagbesteding, beschermd wonen, maatschappelijke opvang en vrouwenopvang en (c) het Cliëntervaringsonderzoek schoonmaakondersteuning (inclusief technische meting). Dit onderzoek bestaat deels uit het meten van klanttevredenheid en deels uit een technische meting. De geraamde waarde van de opdracht is € 480.000,-
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79342311 Onderzoek naar tevredenheid bij klanten
Aanvullende classificatie (cpv): 79342310 Diensten voor klantenonderzoek
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1
Beschrijving: Perceel 1 betreft (a) het wettelijk verplichte Cliëntervaringsonderzoek Wmo en (b) de Cliëntervaringsonderzoeken voor de diensten begeleiding, dagbesteding, beschermd wonen, maatschappelijke opvang en vrouwenopvang. De geraamde waarde voor perceel 1 is € 320.000,-.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlenging overeenkomsten
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2
Beschrijving: Perceel 2 betreft het (c) Cliëntervaringsonderzoek schoonmaakondersteuning inclusief technische meting. De geraamde waarde voor perceel 2 is € 160.000,-
Interne identificatiecode: 2