406232-2025 - Mededinging
België – Containers voor afvalmateriaal – Aankoop glasbollen voor IMOG regio
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Aankoop glasbollen voor IMOG regio
Beschrijving: aankoop van bovengrondse glasbollen bestemd voor de inzameling van wit en gekleurd huishoudelijk glas
Interne identificatiecode: PPP0NC-344/5273/2025/017
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 44613800 Containers voor afvalmateriaal
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2025/017_1
Opties:
Beschrijving van de opties: Vereiste opties (glasbol in 2 kleuren)