2. Procedure
Procedure
Titel: Aankoopcentrale Stad Hasselt - Raamovereenkomst voor het leasen van fietsen voor personeel van Groep Hasselt
Beschrijving: Stad Hasselt organiseert als aankoopcentrale de opmaak van een raamovereenkomst voor het organiseren van fietsleasing voor de personeelsleden van de afnemers volgens het principe van loonruil. De aanbesteder beoogt hierbij een voor haar kostenneutrale operatie uit te voeren, met een minimale administratieve last voor zowel haar eigen werking als voor de werknemer die gebruik wenst te maken van het systeem van fietslease. De aflossing van de maandelijkse leasekost zal worden gerealiseerd volgens het principe van flexibele verloning via de eindejaarspremie. In deze raamovereenkomst ligt de focus op een breed aanbod waaruit medewerkers kunnen kiezen en een groot netwerk van fietshandelaars. In het aanbod zijn onder meer inbegrepen: pechverhelping, jaarlijks onderhoud en een verzekering (tegen diefstal, schade, vandalisme,…). De referentielijst met fietsen zoals opgenomen in de inventaris van dit bestek is louter indicatief. De opgave van deze referentiefietsen dient enkel om een objectieve prijsvergelijking mogelijk te maken. De aanbesteder is dus geenszins verplicht om deze modellen te leasen. Het moet bovendien mogelijk zijn om op het einde van de leaseperiode de fiets individueel over te nemen tegen een overeengekomen restwaarde. De raming van deze opdracht is moeilijk en louter indicatief, omdat noch het aantal deelnemers noch het gekozen type fiets gekend is. De raamovereenkomst wordt afgesloten met 1 opdrachtnemer. Binnen de gesloten raamovereenkomst zal elke leaseovereenkomst als en afzonderlijke opdracht (afroep) worden beschouwd. De termijn van de raamovereenkomst waarbinnen nieuwe leaseovereenkomsten kunnen worden aangegaan, bedraagt 48 maanden. De afzonderlijke leaseovereenkomsten (de afroepen) hebben een looptijd van 36 maanden. De uitgebreide toelichting bevindt zich in deel III technische bepalingen Leveringsplaatsen: De fiets wordt in rijklare en gecontroleerde staat geleverd bij de fietshandelaar. De fietshandelaar staat in voor de pre-delivery inspectie.
Interne identificatiecode: PPP0D1-5603/4322/2024-5603
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34430000 Fietsen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2024-5603 1