406581-2024 - Mededinging
Nederland – Dienstverlening op het gebied van stedenbouw en landschapsarchitectuur – Raamovereenkomst Stedenbouwkundig adviseur gemeente Pekela
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst Stedenbouwkundig adviseur gemeente Pekela
Beschrijving: De gemeente Pekela maakt regelmatig gebruik van de expertise van stedenbouwkundigen en landschapsadviseurs om advies te krijgen over verschillende aspecten van stedenbouw en ruimtelijke ordening. Voor toekomstige adviesopdrachten wil de gemeente een raamovereenkomst sluiten met een (stedenbouwkundig) adviesbureau. Dat adviesbureau dient een vaste stedenbouwkundig adviseur en een vaste landschapsadviseur (landschapsarchitect) beschikbaar te stellen. Die adviseurs treden op als vaste deskundige en contactpersoon voor hun eigen discipline en zijn vaak te vinden op het gemeentehuis van Pekela. De verwachte jaarlijks inzet wordt geraamd op een bedrag van € 50.000 met uitloop tot ca. € 75.000. Het plafondbedrag voor de opdracht is vastgesteld op een bedrag van € 300.000,00 exclusief BTW, gerekend over een periode van 4 jaar. Na besteding van dit bedrag eindigt de raamovereenkomst van rechtswege.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71400000 Dienstverlening op het gebied van stedenbouw en landschapsarchitectuur
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Er zijn twee opties tot verlenging voor de duur van één jaar.