2. Procedure
Procedure
Titel: AOV verzekering Laurentius Stichting voor Katholiek Onderwijs
Beschrijving: Opdrachtgever wil graag een overeenkomst sluiten voor het leveren van een collectieve AOV per 1-1-2025. Het doel van de aanbesteding is het sluiten van een overeenkomst voor het leveren van een collectieve AOV ten behoeve van Opdrachtgever conform het gestelde in dit bestek. Met de geselecteerde Opdrachtnemer wil Opdrachtgever een overeenkomst aangaan met een looptijd van tenminste 3 jaar met daarnaast de eis om met twee keer met één jaar te verlengen en zal aansluitend ingaan na beeindiging van de actieve collectieve AOV. Opdrachtgever heeft in 2023, 962 verloonde werknemers. De verzekerde pensioengrondslag (totale loonsom) van van Opdrachtgever in 2023 bedraagt € 42.427.362
Interne identificatiecode: 1062517
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 66510000 Verzekeringsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: AOV verzekering
Beschrijving: Opdrachtgever wil graag een overeenkomst sluiten voor het leveren van een collectieve AOV per 1-1-2025. Opdrachtgever heeft in 2023, 962 verloonde werknemers. De verzekerde pensioengrondslag (totale loonsom) van van Opdrachtgever in 2023 bedraagt € 42.427.362
Interne identificatiecode: 1