2. Procedure
Procedure
Titel: WWV/OND/D311/2025/1 - Groen- en netheidsonderhoud in district D311 Brugge - Autosnelwegen Noord
Beschrijving: Deze aanneming heeft tot doel om in de provincie West-Vlaanderen, in het district Brugge – Autosnelwegen Noord - langsheen autosnelwegen (A10, A17, A18) en hun aanhorigheden de berijdbaarheid en de veiligheid van de weggebruikers te verzekeren door de uitvoering van onderhouds- en herstellingswerkzaamheden aan het bestaande groenpatrimonium en de uitvoering van periodiek netheidsonderhoud.
Interne identificatiecode: WWV/OND/D311/2025/1
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90511000 Diensten voor ophalen van vuilnis
Aanvullende classificatie (cpv): 45112200 Afgraven van grond, 77211300 Rooien van bomen, 77211400 Vellen van bomen, 77211500 Onderhouden van bomen, 90918000 Reinigen van vuilnisbakken, 90610000 Straatreinigings- en veegdiensten, 45233200 Diverse oppervlaktewerkzaamheden, 45232452 Afwateringswerkzaamheden, 90640000 Diensten voor het reinigen en leeghalen van kolken, 77312000 Diensten voor het wieden van onkruid, 77312100 Onkruidverdelging, 45233229 Onderhoud van bermen, 77315000 Zaaiwerkzaamheden, 77340000 Snoeien van bomen en heggen, 90511300 Diensten voor het verzamelen van straatafval
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: WWV/OND/D311/2025/1 - 1
Beschrijving: Deze aanneming heeft tot doel om in de provincie West-Vlaanderen, in het district Brugge – Autosnelwegen Noord - langsheen autosnelwegen (A10, A17, A18) en hun aanhorigheden de berijdbaarheid en de veiligheid van de weggebruikers te verzekeren door de uitvoering van onderhouds- en herstellingswerkzaamheden aan het bestaande groenpatrimonium en de uitvoering van periodiek netheidsonderhoud. A17 (E403): vak Lichtervelde – Brugge (kmpt 48,000 – 68,073) A18 (E40): vak Franse Grens – Jabbeke (kmpt 5,420 – 47,360) A10 (E40): vak Grens Oost-Vlaanderen – Oostende (kmpt 72,130 – 104,510)
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 90500000 Diensten op het gebied van vuilnis en afval