407337-2024 - Mededinging
Nederland – Gedrukte boeken – Fysieke boeken en Broker fysieke abonnementen
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten - Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Fysieke boeken en Broker fysieke abonnementen
Beschrijving: Het doel van deze Aanbesteding is het komen tot één Raamovereenkomst met één ondernemer voor de levering van fysieke boeken (perceel 1) en één Raamovereenkomst met één ondernemer voor de brokerfunctie voor fysieke abonnementen (perceel 2).
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Aanvullende aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 22110000 Gedrukte boeken
Aanvullende classificatie (cpv): 22111000 Schoolboeken, 22113000 Bibliotheekboeken, 22211000 Vaktijdschriften, 22213000 Tijdschriften, 37524100 Educatieve spelen, 79980000 Abonnementsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Fysieke boeken
Beschrijving: De scope voor perceel 1 omvat het volgende: - Leveren van binnenlandse vakliteratuur; - Leveren van buitenlandse vakliteratuur; - Grijze literatuur; - Jeugdliteratuur; - Tweedehands literatuur; - Spellen met ISBN.
Interne identificatiecode: T82950 - perceel 1
Aanvullende classificatie (cpv): 22111000 Schoolboeken, 22113000 Bibliotheekboeken, 37524100 Educatieve spelen
Perceel: LOT-0002
Titel: Broker fysieke abonnementen
Beschrijving: De scope voor perceel 2 omvat het volgende: - Het doen van bestellingen en de administratie voor fysieke abonnementen; - Het verifëren van facturen, factuurbedragen bij Saxion innen en deze betalen aan de uitgevers en waar nodig zorgen voor reclamaties; - Indien een uitgever stopt met het leveren van fysieke abonnementen dient een digitale variant aangeboden te worden.
Interne identificatiecode: T82950 - perceel 2
Belangrijkste classificatie (cpv): 22211000 Vaktijdschriften
Aanvullende classificatie (cpv): 22213000 Tijdschriften, 79980000 Abonnementsdiensten