2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor de aankoop van IV Immunoglobulinen en Protrombine complex concentraat
Beschrijving: De Opdracht betreft een raamovereenkomst voor de aankoop van IV Immunoglobulinen en Protrombine complex concentraat, met een vaste looptijd van 2 jaar, tweemaal stilzwijgend verlengbaar met telkens 1 jaar tot een maximale looptijd van 4 jaar. De raamovereenkomst kan worden gehanteerd door de volgende 7 ziekenhuizen van het E17 netwerk: VZW Maria Middelares, AZ Groeninge Kortrijk, Sint-Jozefskliniek Izegem, OLV van Lourdes Ziekenhuis Waregem, AZ Glorieux Ronse, AZ Sint-Elisabeth Zottegem en Jan Yperman ziekenhuis.
Interne identificatiecode: PPP0QV-2670/6061/2026/2670
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33141520 Plasma-extracten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: IV Immunoglobulinen (90% deel)
Beschrijving: IV Immunoglobulinen (90% deel)
Interne identificatiecode: 2026/2670_1
Belangrijkste classificatie (cpv): 33651520 Immunoglobulinen
Perceel: LOT-0002
Titel: IV Immunoglobulinen (10% deel)
Beschrijving: IV Immunoglobulinen (10% deel)
Interne identificatiecode: 2026/2670 2_2
Perceel: LOT-0003
Titel: Protrombine complex concentraat
Beschrijving: Protrombine complex concentraat
Interne identificatiecode: 2026/2670_3
Belangrijkste classificatie (cpv): 33621200 Middelen tegen bloedingen