See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Aanstelling van een studiebureau voor de opmaak van een voorontwerp- en ontwerpdossier, de omgevingsvergunningsaanvraag, een uitvoerings- en aanbestedingsdossier, de veiligheidscoördinatie voor het ontwerp en de verwezenlijking en de opvolging der werken tot en met de definitieve oplevering voor de realisatie van het bouwrijp maken en de ontsluiting van het bedrijventerrein Essen Rijkmaker fase 2
Beschrijving: Aanstelling van een studiebureau voor de opmaak van een voorontwerp- en ontwerpdossier, de omgevingsvergunningsaanvraag, een uitvoerings- en aanbestedingsdossier, de veiligheidscoördinatie voor het ontwerp en de verwezenlijking en de opvolging der werken tot en met de definitieve oplevering voor de realisatie van het bouwrijp maken en de ontsluiting van het bedrijventerrein Essen Rijkmaker fase 2
Interne identificatiecode: OP2024/ER2
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: ja
Rechtvaardiging voor de versnelde procedure: Op basis van art 36 § 4 WOO en om de omgevingsvergunning te kunnen indienen voor het in voege treden van de nieuwe gewestelijke stedenbouwkundige verordening voor hemelwater.
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Europese bekendmaking
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71220000 Maken van bouwkundige ontwerpen
Aanvullende classificatie (cpv): 71247000 Toezicht op bouwwerkzaamheden, 71400000 Dienstverlening op het gebied van stedenbouw en landschapsarchitectuur
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: OP2024/ER2 - 1
Interne identificatiecode: 1