408234-2025 - Resultaat
België – Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie – Raamovereenkomst voor het aanleveren van projectmedewerkers met bouwtechnisch profiel
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor het aanleveren van projectmedewerkers met bouwtechnisch profiel
Beschrijving: Raamovereenkomst voor het aanleveren van bouwtechnische profielen voor projectmanagement, van assistent projectmanagers en van bouwtechnische experten voor het verlenen van diensten van bouwtechnische aard voor de Vrije Universiteit Brussel. De kandidaat kan een aanvraag tot deelneming indienen voor één of voor meerdere percelen. De kandidaten dienen er rekening mee te houden dat elk perceel apart kan toegewezen worden aan verschillende dienstverleners. De aanbestedende overheid heeft het recht om slechts enkele percelen te gunnen en eventueel te besluiten om de andere percelen op te nemen in één of meer nieuwe opdrachten die desnoods op een andere wijze zullen geplaatst worden. De opdracht is opgedeeld in volgende percelen: Perceel 1 “DESKUNDIGE TECHNIEKEN SPECIALITEIT ELEK" Perceel 2 "DESKUNDIGE TECHNIEKEN SPECIALITEIT HVAC" Perceel 3 "INGENIEUR TECHNIEKEN SPECIALITEIT ELEK" Perceel 4 "INGENIEUR TECHNIEKEN SPECIALITEIT HVAC" Perceel 5 "PROJECMANAGER BOUW" Perceel 6 "ADMINISTRATIEVE ALL-ROUNDER"
Interne identificatiecode: PPP0NS-853/5232/VUB/2024/INFRA/PROJECTEN/001
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: DESKUNDIGE TECHNIEKEN SPECIALITEIT ELEK
Beschrijving: Het duurzaam beheer, onderhoud en uitbouw van de elektrische installaties en nutsleidingen van het patrimonium van de Vrije Universiteit Brussel zodat de dienst Patrimonium voldoet aan de organisatiedoelstellingen en de verwachtingen van de interne klant.
Interne identificatiecode: VUB/2024/INFRA/PROJECTEN/001_1
Perceel: LOT-0002
Titel: DESKUNDIGE TECHNIEKEN SPECIALITEIT HVAC
Beschrijving: Het duurzaam beheer, onderhoud en uitbouw van de technische installaties en nutsleidingen van het patrimonium van de Vrije Universiteit Brussel zodat de dienst Patrimonium voldoet aan de organisatiedoelstellingen en de verwachtingen van de interne klant.
Interne identificatiecode: VUB/2024/INFRA/PROJECTEN/001_2
Perceel: LOT-0003
Titel: INGENIEUR TECHNIEKEN SPECIALITETEN ELEK
Beschrijving: Instaan voor het beheer, onderhoud, ontwerp en uitbouw van de technische installaties en nutsleidingen en voor de begeleiding van projecten binnen het patrimonium van de Vrije Universiteit Brussel zodat de dienst Patrimonium voldoet aan de organisatiedoelstellingen en de verwachtingen van de interne klant.
Interne identificatiecode: VUB/2024/INFRA/PROJECTEN/001_3
Perceel: LOT-0004
Titel: INGENIEUR TECHNIEKEN SPECIALITEIT HVAC
Interne identificatiecode: VUB/2024/INFRA/PROJECTEN/001_4
Perceel: LOT-0005
Titel: PROJECTMANAGER BOUW
Beschrijving: Organiseren, realiseren en beheren van bouwkundige projecten, onderhoudsprojecten en dringende interventies aan het patrimonium van de Vrije Universiteit Brussel. Dat kan als deelproject binnen een architectuuropdracht of als zelfstandig project bij louter bouwtechnische werken – zodat de doelstellingen over bouwkundige- en omgevingsprojecten, afgesproken binnen de meerjarenbegroting worden gehaald. Initiëren, uitvoeren, bewaken en opleveren van (multidisciplinaire) projecten, inclusief de opstelling van de projectdefinitie, en inrichten van de projectorganisatie, alsmede aansturing van interne projectmedewerkers en/of derde partijen, uitgaande van een projectplan, zodanig dat de geformuleerde projectdoelstellingen binnen randvoorwaarden van kosten, kwaliteit, tijd, organisatie en communicatie worden gerealiseerd.
Interne identificatiecode: VUB/2024/INFRA/PROJECTEN/001_5
Perceel: LOT-0006
Titel: ADMINISTRATIEVE ALL-ROUNDER
Beschrijving: De administratieve all-rounder ondersteunt de projectmedewerkers op vlak van organisatie, documentatiebeheer, voortgangscontrole, telefonische contacten, briefwisseling. Voorbereiden, analyseren, ontwerpen, ontwikkelen, beheren en evalueren van procedures en inrichting van het administratieve proces en interne controles, rekening houdend met de richtlijnen en procedures, teneinde een optimale inrichting en functioneren van de administratieve processen en systemen te bewerkstelligen.
Interne identificatiecode: VUB/2024/INFRA/PROJECTEN/001_6