40859-2023 - ResultaatBelgië-Heverlee: Dienstverlening op het gebied van architectuur en dergelijke
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
W9290 - Perceel 22A - TD/91494
Referentienummer: KULeuven-W9290 - Perceel 22A - TD/86364-F03_1
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
71200000 Dienstverlening op het gebied van architectuur en dergelijke
II.1.4.
Korte beschrijving
Ontwerpopdracht voor W9290 – Nieuwbouw representatief poortgebouw Wetenschapspark - Community building – Gaston Geenslaan, 3001 Heverlee
Perceel 22A: Ereloon ontwerpteam -
Bestek TD/91494
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Ontwerpopdracht voor een nieuwbouw representatief poortgebouw Wetenschapspark - Community building te Heverlee