See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Vrijwillige transparantie revisie ademluchttoestellen
Beschrijving: De aanschaf van zowel revisieonderdelen als onderhoudsonderdelen voor de huidige ademluchttoestellen en gerelateerde producten / diensten. Uitvoeren van revisie van ademluchttoestellen vindt plaats door leverancier of door Veiligheidsregio Utrecht. Toestellen ca. 1.460 stuks Maskers ca. 4.240 stuks Cilinders ca. 4.710 stuks
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 35111100 Ademhalingsapparatuur voor brandbestrijding
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Revisie ademlucht
Beschrijving: Zie hoofdopdracht
Interne identificatiecode: 1