See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Vrijwillige transparantie voornemen (gunning) voor leermiddelen
Beschrijving: Vrijwillige transparantie voornemen (gunning) voor leermiddelen 5.900.000
Interne identificatiecode: T202401
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 22111000 Schoolboeken
Aanvullende classificatie (cpv): 39162110 Schoolbenodigdheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Leermiddelen van Noordhoff Uitgevers B.V.
Beschrijving: De opdracht betreft het inkopen en leveren van leermiddelen door Noordhoff Uitgevers B.V. aan en het uitvoeren van diensten voor het Intern Leermiddelenfonds van @voCampus.
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: Leermiddelen van ThiemeMeulenhoff B.V.
Beschrijving: De opdracht betreft het inkopen en leveren van leermiddelen door ThiemeMeulenhoff B.V. aan en het uitvoeren van diensten voor het Intern Leermiddelenfonds van @voCampus.
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: Leermiddelen van Uitgeverij Malmberg B.V.
Beschrijving: De opdracht betreft het inkopen en leveren van leermiddelen door Uitgeverij Malmberg B.V. aan en het uitvoeren van diensten voor het Intern Leermiddelenfonds van @voCampus.
Interne identificatiecode: 3