2. Procedure
Procedure
Titel: Scrum master - cluster BCO
Beschrijving: Jij bent van de juiste informatie op de juiste plek. Mede dankzij jouw inzet kan met de juiste focus gewerkt worden aan de ontwikkelingen op het gebied van continu verbeteren. Ben jij de Senior Scrum master die het agile proces faciliteert en zorgt voor de gewenste cultuurverandering? Dan hebben wij binnen het Expertisecentrum Processen (ECP) de perfecte klus voor jou.
Interne identificatiecode: 0009395
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000