Soort aanbestedende dienst Regionale of plaatselijke instantie
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Onderhouden van bomen
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 77341000 Snoeien van bomen
II.1.4.
Korte beschrijving
De gemeente wenst een raamovereenkomst af te sluiten met één opdrachtnemer, die kan voorzien in het onderhouden van bomen, in diverse wijken van de gemeente Assen.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen