Soort aanbestedende dienst Regionale of plaatselijke instantie
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Raamovereenkomst ruimen van zwerfvuil door sociale economie.
Referentienummer: Brugge-BRUGGE-2023-001-FG-F03_0
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 90511300 Diensten voor het verzamelen van straatafval
II.1.4.
Korte beschrijving
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding