Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71311000 Adviezen inzake bouwkunde
Aanvullende classificatie (cpv): 71210000 Architectonische adviezen, 71221000 Diensten door architectenbureaus voor gebouwen, 71520000 Toezicht op uitvoering van de bouw, 71530000 Bouwadviezen, 71540000 Coördinatie van bouwwerkzaamheden
Opties:
Beschrijving van de opties: Voor deze opdracht is een optie voor eenmalige verlenging van 6 maanden opgenomen en een herzieningsclausule 'Wijzigingen van het ontwerp en uitvoeringsplan en/of de doorlooptijd van de ontwerp- en realisatiefase'. Zie hiervoor respectievelijk de Leidraad Aanmeldingsfase paragraaf 2.1 en 2.3.
Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Noordoost-Noord-Brabant (NL413)