See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamcontract toegangs- en beveiligingssystemen
Beschrijving: Raamovereenkomst van 4 jaar voor levering, installatie, ombouwen en onderhoud van de toegangscontrole , inbraakbeveiligings- en camerabewakingssystemen en bijhorende data-gerelateerde diensten. Via deze raamovereenkomst wenst de Vrije Universiteit Brussel haar huidige systemen operationeel te houden en mogelijks uit te breiden in functie van renovatie, nieuwbouw , wettelijke-, operationele of veiligheidsvereisten. Leveringsplaats: Diverse campussen van de Vrije Universiteit Brussel De opdracht is opgedeeld in volgende percelen: Perceel 1 “Toegangscontrole” Dit perceel betreft de continuering van de bestaande operationele toegangscontrolesystemen Salto, I-Protect en Simons-Voss op de campussen van de Vrije Universiteit Brussel. Met het oog op het tot stand brengen van een uniform toegangssysteem waarbij de medewerker eenvoudig en transparant toegang kan verkrijgen tot het patrimonium. Perceel 2 “Inbraakbeveiliging” Dit perceel betreft het installeren en beheren van inbraaksystemen van het type Vanderbilt om verdachte bewegingen of activiteiten in diverse ruimtes te detecteren. Deze ruimtes worden met contactsensoren en bewegingsmelders uitgerust en zullen (buiten werkingstijden) enkel toegankelijk zijn voor geautoriseerde personen via een persoonlijke code. Perceel 3 “Camerabewaking” Dit perceel betreft het installeren en beheren van bewakingscamera’s en de benodigde hardware en beheers software. Ondersteuning bewakingsdiensten en integratie met andere beveiligingssystemen (o.a. inbraak) staat hier voorop. Perceel 4 “Slagbomen” Onderhoud, vernieuwing en aanleg van toegangscontrolesystemen voor voertuigen d.m.v. het plaatsen van slagbomen aan de toegangswegen en integratie met toegangscontrole en parkeermanagement op de verschillende campussen.
Interne identificatiecode: PPP0NS-821/5222/VUB/2025/DI/SEC/TC1
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 42961100 Toegangscontrolesysteem
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Toegangscontrole
Beschrijving: Dit perceel betreft de continuering van de bestaande operationele toegangscontrolesystemen Salto, I-Protect en Simons-Voss op de campussen van de Vrije Universiteit Brussel. Met het oog op het tot stand brengen van een uniform toegangssysteem waarbij de medewerker eenvoudig en transparant toegang kan verkrijgen tot het patrimonium.
Interne identificatiecode: VUB/2025/DI/SEC/TC1_1
Perceel: LOT-0002
Titel: Inbraakbeveiliging
Beschrijving: Dit perceel betreft het installeren en beheren van inbraaksystemen van het type Vanderbilt om verdachte bewegingen of activiteiten in diverse ruimtes te detecteren. Deze ruimtes worden met contactsensoren en bewegingsmelders uitgerust en zullen (buiten werkingstijden) enkel toegankelijk zijn voor geautoriseerde personen via een persoonlijke code.
Interne identificatiecode: VUB/2025/DI/SEC/TC1_2
Belangrijkste classificatie (cpv): 31625300 Inbraakalarmsystemen
Perceel: LOT-0003
Titel: Camerabewaking
Beschrijving: Dit perceel betreft het installeren en beheren van bewakingscamera’s en de benodigde hardware en beheers software. Ondersteuning bewakingsdiensten en integratie met andere beveiligingssystemen (o.a. inbraak) staat hier voorop.
Interne identificatiecode: VUB/2025/DI/SEC/TC1_3
Belangrijkste classificatie (cpv): 32235000 Bewakingssysteem met gesloten circuit
Perceel: LOT-0004
Titel: Slagbomen
Beschrijving: Onderhoud, vernieuwing en aanleg van toegangscontrolesystemen voor voertuigen d.m.v. het plaatsen van slagbomen aan de toegangswegen en integratie met toegangscontrole en parkeermanagement op de verschillende campussen.
Interne identificatiecode: VUB/2025/DI/SEC/TC1_4