See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Groenonderhoud langs verschillende straten en pleinen in de gemeente Zemst
Beschrijving: Het groenonderhoud omvat het onkruidvrij maken (hakken en schoffelen) van perken en speelpleinen, het scheren en snoeien van beplantingen en het maaien van grasperken.
Interne identificatiecode: PPP059-1504/6176/2026/03
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77312000 Diensten voor het wieden van onkruid
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Weerde
Beschrijving: Weerde
Interne identificatiecode: 2026/03_1
Aanvullende classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
Perceel: LOT-0002
Titel: Zemst
Beschrijving: Zemst
Interne identificatiecode: 2026/03 2_2
Belangrijkste classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
Aanvullende classificatie (cpv): 77300000 Tuinbouwdiensten
Perceel: LOT-0003
Titel: Elewijt
Beschrijving: Elewijt
Interne identificatiecode: 2026/03 3_3
Perceel: LOT-0004
Titel: Hofstade
Beschrijving: Hofstade
Interne identificatiecode: 2026/03 4_4
Perceel: LOT-0005
Titel: Eppegem
Beschrijving: Eppegem
Interne identificatiecode: 2026/03 5_5
Perceel: LOT-0006
Titel: Grasbermen
Beschrijving: Grasbermen
Interne identificatiecode: 2026/03 6_6
Belangrijkste classificatie (cpv): 77300000 Tuinbouwdiensten
Perceel: LOT-0007
Titel: Elewijtsesteenweg
Beschrijving: Elewijtsesteenweg
Interne identificatiecode: 2026/03 7_7