41061-2022 - MededingingBelgië-Antwerpen: Landmeetkundige diensten
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Het uitvoeren van plaatsbeschrijvingen omheen de Oosterweelverbinding
Referentienummer: BAM 2021-115
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
71355000 Landmeetkundige diensten
II.1.4.
Korte beschrijving
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Het uitvoeren van plaatsbeschrijvingen omheen de Oosterweelverbinding.
Middels onderhavig bestek wenst de aanbestedende entiteit een raamovereenkomst te sluiten met één of meerdere opdrachtnemers (maximaal 3) voor de uitvoering van voormelde diensten op afroep.
De raamovereenkomst betreft enkel de algemene aanstelling van de opdrachtnemer(s) en staat – onder andere wat betreft de duur – echter los van de afzonderlijke opdrachten die op basis ervan worden gegeven. De opdrachtnemer(s) zal(zullen) in geen geval aanspraak kunnen maken op een minimaal aantal diensten. Evenmin beschikt(beschikken) de opdrachtnemer(s) over een exclusief recht. De aanbestedende entiteit behoudt zich het recht voor alsnog beroep te doen op eventuele andere opdrachtnemers. Tijdens de duurtijd van de raamovereenkomst, zal(zullen) de opdrachtnemer(s) op afroep afzonderlijke deelopdrachten ontvangen van aanbestedende entiteit. De opdrachtnemer(s) zal(zullen) één centraal contactpersoon/ aanspreekpunt aanduiden voor de volledige duurtijd van de raamovereenkomst.
De toewijzing van de deelopdrachten aan opdrachtnemers zal trapsgewijs verlopen:
• De deelopdracht wordt in eerste instantie afgeroepen bij de opdrachtnemer die het eerste gerangschikt is en dus de beste offerte heeft ingediend voor de huidige Raamovereenkomst;
• Indien deze opdrachtnemer na ontvangst van de deelopdracht bevestigt niet te kunnen opleveren binnen de door de Opdrachtgever vooropgestelde termijn of geen bevestigend antwoord geeft binnen de 10 kalenderdagen (of sneller, indien gespecificeerd), wordt de deelopdracht afgeroepen bij de volgende gerangschikte opdrachtnemer, waarbij hetzelfde mechanisme wordt toegepast;
• Indien de laatst gerangschikte opdrachtnemer eveneens bevestigt niet te kunnen opleveren binnen de door de Opdrachtgever vooropgestelde termijn wordt de deelopdracht intern bij de Opdrachtgever opnieuw besproken en eventueel herwerkt. Eventueel volgt dan eenzelfde proces met de herwerkte deelopdracht.
Opdrachtnemers kunnen aangeven een bepaald ruimtelijk gedeelte (minimaal 50%) van de deelopdracht uit te kunnen voeren binnen de vooropgestelde termijn. Een lager gerangschikte Opdrachtnemer zal dan het resterende gedeelte afgeroepen krijgen.