See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Herstellen vuurvaste bekleding AEC
Beschrijving: De opdracht heeft betrekking op het leveren en plaatsen van vuurvast materiaal in de diverse deelinstallaties van de afvalenergiecentrale van IVAGO gedurende een periode van 2 jaar. De binnenzijde van de afvalenergiecentrale (verbrandingsoven tot stoomketel) is bekleed met vuurvast materiaal om de stalen buitenwanden te beschermen tegen de hoge temperaturen van de vuurhaard en van de rookgassen. Dit vuurvast materiaal wordt soms beschadigd en slijt ook af. Daarom is een periodiek herstel noodzakelijk. De herstellingen kunnen enkel plaats vinden tijdens een gehele stilstand van de afvalenergiecentrale. Het vuurvast materiaal in de afvalenergiecentrale kan hersteld worden door delen bij te werken of te vernieuwen. Deze werkzaamheden kunnen enkel tijdens een algemene stilstand van de afvalenergiecentrale uitgevoerd worden. Voor het aanvangen van de werkzaamheden zal IVAGO (of de door haar aangestelde expert) een inspectie uitvoeren en aansluitend een rapport opmaken en ter beschikking stellen. In dit rapport wordt het schadebeeld en de te ondernemen acties beschreven. Aansluitend aan de inspectie wordt aan de opdrachtnemer meegedeeld welke secties af te breken zijn.
Interne identificatiecode: PPP0WP-251/6216/25.019
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45259000 Reparatie en onderhoud van installaties
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Vuurvast materiaal afvalenergiecentrale
Beschrijving: Vuurvast materiaal afvalenergiecentrale
Interne identificatiecode: 25.019_1