2. Procedure
Procedure
Titel: Verzekeringsbroker
Beschrijving: Openbare Europese Aanbesteding voor een verzekeringsbroker.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 66518000 Diensten van verzekeringsmakelaars en -agentschappen
Aanvullende classificatie (cpv): 66518100 Verzekeringsmakelaarsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000