411073-2023 - ResultaatNederland-Bussum: Boekhoudkundige, audit- en fiscale diensten
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Accountantsdiensten
Referentienummer: 2022/51434
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
79200000 Boekhoudkundige, audit- en fiscale diensten
II.1.4.
Korte beschrijving
De Opdracht betreft de volgende werkzaamheden:
A. De certificerende functie:
B. De uitoefening van de natuurlijke adviesfunctie
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
1