411179-2026 - Vooraankondiging onderhandse gunning
Nederland – IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning – Betaalsysteem Maatwerkbudgetten
Aankondiging in geval van vrijwillige transparantie vooraf
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Betaalsysteem Maatwerkbudgetten
Beschrijving: De Gemeente Utrecht wil gebruik maken van de methodiek – d.m.v. een SAAS (Software As A Service)(cloud)oplossing - van het Maatwerkbudget Kinderopvang Toeslagen Affaire van Uitvoering Maatwerk BV waarbij huishoudens ondersteund worden middels het beschikbaar stellen van een budget aan de jeugd- en gezinsteams van de Gemeente Utrecht. Verder wil de GU gebruik maken van de dienstverlening van Uitvoering Maatwerk BV voor de uitvoering van de beheerwerkzaamheden van de door de Gemeente specifiek aangehouden bankrekeningen voor het ontvangen van gelden en de aanwending daarvan door de Buurtteams en het Werkcentrum. € 500.000
Interne identificatiecode: 2025MO437
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Perceel 1
Beschrijving: Betaalsysteem
Interne identificatiecode: 1