411392-2024 - Mededinging
Nederland – Maatschappelijke en aanverwante diensten – Schuldhulpverlening gemeente Lansingerland
Aankondiging van een opdracht – lichte regeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Schuldhulpverlening gemeente Lansingerland
Beschrijving: Schuldhulpverlening voor de inwoners van de gemeente Lansingerland ca. 150 casussen per jaar
Interne identificatiecode: U24.00638
Type procedure: Openbaar
Belangrijkste kenmerken van de procedure: EVMI op basis van beste prijs-kwaliteitsverhouding. 20 (prijs) - 80 (kwaliteit) Zie gunningscriteria in de aanbestedingsleidraad Prijs (20) - Kwaliteit (80); gunningscriteria in aanbestedingsleidraad
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 85300000 Maatschappelijke en aanverwante diensten
Aanvullende classificatie (cpv): 85312300 Diensten voor begeleiding en adviesverlening
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Schuldhulpverlening
Beschrijving: Schuldhulpverlening voor inwoners van de gemeente Lnasingerland Gemiddeld ongeveer 150 trajecten per jaar
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 85312300 Diensten voor begeleiding en adviesverlening
Opties:
Beschrijving van de opties: Overeenkomst voor 2 jaar met 2x optie tot verlenging met maximaal 1 jaar