Soort aanbestedende dienst Regionale of plaatselijke instantie
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Raamovereenkomst voor het transport, overslaan en vervoeren naar een erkende verwerker van bouw- en sloopafval
Referentienummer: Antwerpen-GAC_2022_02493-F03_0
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 90513000 Diensten voor het verwerken en storten van ongevaarlijk afval en vuilnis
II.1.4.
Korte beschrijving
Deze opdracht heeft als doel het bouw- en sloopafval van de stad Antwerpen op milieuverantwoordelijke wijze te transporteren en te verwerken teneinde de toegeleverde afvalstoffen maximaal om te zetten in gerecycleerde materialen. Om de kwaliteit te waarborgen dient de verwerking te voldoen aan het door OVAM vastgesteld globaal beheerssysteem en het eenheidsreglement gerecycleerde granulaten. De voorwaarden voor het gebruik van grondstoffen als bouwstoffen worden bepaald in onderafdeling 5.3.3. en afdeling 2 van de bijlage 2.3.2. van het VLAREMA.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding