411836-2023 - MededingingNederland-Utrecht: Koel- of vriescellen voor lijkenhuis
Aankondiging van een opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Apparatuur berging snijzalencomplex
Referentienummer: 22EA034
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
33944000 Koel- of vriescellen voor lijkenhuis
II.1.4.
Korte beschrijving
Vorig jaar is het snijzalencomplex gerenoveerd. De apparatuur in de berging is daarin niet meegenomen. Deze blijkt aan het einde van de technische levensduur en moet worden vervangen. Het gaat om koelingen, vriezers, een verrijdbare lift/ hefwagen en stellages voor bassins. Het doel van de renovatie is het verbeteren van hygiëne, arbo omstandigheden en de veiligheid en luchthuishouding.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding