2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor het implementeren van een SaaS-oplossing voor het digitaliseren en optimaliseren van de uitvoering van klinische studies op de dienst geneesmiddelenonderzoek
Beschrijving: Onderliggende opdracht betreft het opzetten van een raamovereenkomst met volgende doelstelling: • Een SaaS-oplossing voor het digitaliseren en monitoren vanop afstand van de rapportage van geneesmiddelenonderzoek, met name een zo groot mogelijke (idealiter volledige) gedigitaliseerde workflow met focus op fase 1 geneesmiddelenonderzoek binnen het UZ Gent. Voor meer informatie, zie opdrachtdocumenten.
Interne identificatiecode: PPP0UJ-3960/4729/MPMO/AVE/SSI/D34240158
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72260000 Diensten in verband met software
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: MPMO/AVE/SSI/D34240158