411993-2025 - Mededinging
Nederland – Bruggenbouwwerkzaamheden – Engineering en realisatie fietsbrug Europa-Allee
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: Engineering en realisatie fietsbrug Europa-Allee
Beschrijving: Het doel van deze Europese niet-openbare aanbesteding is het sluiten van een Model Basisovereenkomst op basis van de UAV-GC 2025, voor engineering en realisatie van een fietsbrug over de Europa-Allee, met één opdrachtnemer die de Economisch Meest Voordelige Inschrijving (EMVI) aanbiedt op basis van de beste prijs-kwaliteitverhouding. Het gaat om het realiseren van een fietsverbinding over de Europa-Allee. De fietsverbinding bestaat uit: grondlichaam, landhoofd, aanbruggen, brug en fietspaden inclusief de aansluiting op bestaande fietsinfrastructuur aan beide zijden van de Europa-Allee. De opdrachtnemer is verantwoordelijk voor Engineering en Realisatie op basis van de UAV-GC 2025. Het Voorlopig Ontwerp Plus (VO)+ wordt op 1 september opgeleverd en gedeeld als bijlage bij het beschrijvend document van de gunningsfase. Opdrachtnemer dient het VO+ uit te werken tot een Uitvoeringsgereed Ontwerp (UO).
Interne identificatiecode: 25.K.029
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45221100 Bruggenbouwwerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Engineering en realisatie fietsbrug Europa-Allee
Interne identificatiecode: 1