41210-2022 - MededingingNederland-Rotterdam: Recruteringsdiensten
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
EXTERN GEDETACHEERDE IT-PERSONEEL
Referentienummer: 2021/FIT/EU/033
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
79600000 Recruteringsdiensten
II.1.4.
Korte beschrijving
Omdat de behoefte aan flexibele inzet van personeel tijdens piek, ziekte en incidentele werkzaamheden blijft bestaan, wil HR hiervoor nieuwe Raamovereenkomsten afsluiten. Daarnaast worden Gedetacheerden ook ingezet om structurele werkzaamheden die onregelmatig voorkomen uit te voeren. Deze ‘flexibele schil’ zorgt ervoor dat HR wendbaar is en tevens kan omgaan met onverwachte omstandigheden.
Hierbij is het voor HR van belang dat de Inschrijver(s) ook buiten de gebaande paden op zoek gaat naar de juiste Gedetacheerde en een goede inschatting kan maken van de mogelijkheden tussen Gedetacheerde en HR.
Gezien de veranderende wet- en regelgeving en het toegenomen belang van ketenregie op flexibele inzet, zoekt HR (een) Inschrijver(s) die op dit gebied HR volledig kan ontzorgen; een Inschrijver die ‘in control’ is en die wil investeren in een lange termijn relatie met HR.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
De geraamde waarde van de Raamovereenkomst per te contracteren Inschrijver bedraagt gemiddeld € 800.000,- (exclusief BTW) per jaar. Dit bedrag is excl. de implementatie- en/eventuele begeleidingskosten. HR zal onder de Raamovereenkomst in totaal diensten afnemen met een geraamde totale jaarlijkse waarde van € 2.500.000,- (exclusief BTW).] Zie voor meer details looptijd paragraaf 5.6.5. van het Beschrijvend Document.