412249-2024 - Resultaat
Nederland – Schoolmeubilair – NU Akkoord - Meubilair OBS Buggenum
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: NU Akkoord - Meubilair OBS Buggenum
Beschrijving: Deze opdracht komt voort uit het DAS OIG Schoolmeubilair Primair Onderwijs. De opdracht ziet op het leveren van meubilair voor OBS Buggenum, onderdeel van Stichting Akkoord! Primair onderwijs.
Eerdere aankondiging: 633189-2023
Interne identificatiecode: T81084
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39160000 Schoolmeubilair
5. Perceel
Perceel: LOT-0000