412263-2023 - ResultaatNederland-Rotterdam: Bankdiensten
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Contant Geld en Waardetransport
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
66110000 Bankdiensten
II.1.4.
Korte beschrijving
Politie wenst per 1 juli 2023 één overeenkomst af te sluiten op het gebied van contant geld en waardetransport. Tot de scope van de opdracht behoort:
- Dienstverlening ten aanzien van contant geld:
o Het bestellen van contant geld, zowel in euro’s (€) als in buitenlandse valuta en zowel in munten als biljetten.
o Het afstorten en tellen van contant geld, zowel in euro’s (€) als in buitenlandse valuta en zowel van munten als biljetten.
- Het vervoeren van zowel contant geld als andere producten met waarde (waardetransport) naar een locatie die bij de bestelling van het contante geld of waarde-product wordt doorgegeven aan de opdrachtnemer.
- Het ophalen van contant geld bij een kantoor van de opdrachtnemer (in geval van spoed en op verzoek van de Politie).
- Aanvullende dienstverlening, zoals de registratie van biljetten, sealbags afhandelen, vals geld detectie. Dit eventueel in aanwezigheid van een rechter-commissaris bij bijvoorbeeld een telling in de telcentrale.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
66180000 Diensten voor het wisselen van valuta's, 60100000 Wegvervoersdiensten, 22430000 Bankbiljetten, 18512100 Munten
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
€ 300.000