412578-2024 - Resultaat
België – IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning – E-Market 717 Senior Developer Java
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: E-Market 717 Senior Developer Java
Interne identificatiecode: 0000760911_DMU_Q
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 0000760911_DMU_Q - 1
Beschrijving: E-market 717 Senior Developer Java
Interne identificatiecode: 1