2. Procedure
Procedure
Titel: EA Rollpackers
Beschrijving: Het leveren van vijf Rollpackers met een optie om nog twee machines te leveren en ROS (Reparatie, Service en Onderhoud) diensten voor alle machines verlenen.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34144510 Voertuigen voor werkzaamheden in verband met vast afval
Aanvullende classificatie (cpv): 50110000 Reparatie en onderhoud voor motorvoertuigen en aanverwante uitrusting
5. Perceel
Perceel: LOT-0000