See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: project Nieuwmoer te 2920 Kalmthout
Beschrijving: project Nieuwmoer te 2920 Kalmthout
Interne identificatiecode: PPP0KO-512/4296/WHA/2024/011
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45210000 Bouwen van gebouwen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: WHA/2024/011