412850-2023 - ResultaatNederland-Heerlen: Sanitair
Aankondiging van een gegunde opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Europese Aanbesteding sanitaire middelen INNOVO
Referentienummer: KQRVE/20122022
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
44411000 Sanitair
II.1.4.
Korte beschrijving
Het doel van deze aanbesteding is het contracteren van 1 leverancier voor de leveringen en diensten ten behoeve van de sanitaire middelen.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Perceel 1
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
44411000 Sanitair, 42968200 Automaten voor hygiënische benodigdheden
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Het leveren van sanitaire middelen op 32 schoollocaties in het basisonderwijs verspreid over Zuid- en Midden Limburg.