412873-2025 - Resultaat
Nederland – Installeren van buitenverlichting – Aanleg en onderhoud openbare verlichting
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Werken - Diensten - Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Aanleg en onderhoud openbare verlichting
Beschrijving: De gemeente Den Haag wenst voor de komende acht jaar een partnerschap aan te gaan met drie Opdrachtnemers voor de aanleg en het onderhoud van de openbare verlichting in de stad. Het openbare verlichtingsareaal van Den Haag bevat ca. 80.000 lichtpunten verspreid over de stad. De afdeling Stedelijk beheer – Openbare Verlichting & Laadinfra van de gemeente Den Haag is verantwoordelijk voor het beheer en onderhoud van de openbare verlichting in de stad en daarmee Opdrachtgever voor onderhavige Opdracht. De Opdracht zal worden uitgevoerd op basis van een RAW-raamovereenkomst waarop de Uniforme Administratieve Voorwaarden 2012 (UAV 2012) van toepassing zijn. De Opdracht is onderverdeeld in 3 percelen. Per perceel wordt een RAW-raamovereenkomst afgesloten met één Opdrachtnemer die verantwoordelijk wordt voor de aanleg en het onderhoud van de openbare verlichting in de betreffende stadsdelen van Den Haag. De perceelindeling is als volgt: • Perceel 1: Scheveningen – Centrum; • Perceel 2: Loosduinen – Escamp – Segbroek; • Perceel 3: Laak – Haagse Hout – Leidschenveen-Ypenburg. In de RAW-raamovereenkomst zijn de werkzaamheden die onderdeel uitmaken van de Opdracht omschreven, waarvoor Inschrijvers per perceel eenheidsprijzen dienen op te geven. De Opdracht bevat de onderstaande hoofdonderdelen: a) Het controleren en onderhouden van de verlichtingsinstallatie; b) Het organiseren en in bedrijf houden van een 24/7 storingswachtdienst; c) Het veiligstellen en herstellen van storingen en schades aan de verlichtingsinstallatie; d) Het uitvoeren van groepsremplace; e) Het veiligstellen, verhalen en herstellen van aanrijdingschades; f) Het leveren, vervangen, verwijderen, verplaatsen en aanbrengen van masten, armaturen, schakelkasten, lampen en andere aan de installatie toebehorende onderdelen / (klein) materiaal; g) Het leveren, verwijderen en aanbrengen van energiekabels, mantelbuizen en kabelmoffen; h) Het ter beschikking stellen van materieel en personeel; i) Faciliteren van derden; j) Project werkzaamheden in combinatie met civiele werkzaamheden; k) Het conserveren (schilderen) van lichtmasten; l) Werken in de nabijheid van trambanen (HTM); m) Coördinatie werkzaamheden boven de vaardraden van gecombineerde HTM/OVL (tram/OVL) masten.
Interne identificatiecode: DSB-24.137
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Werken
Aanvullende aard van het contract: Diensten, Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 45316100 Installeren van buitenverlichting
Aanvullende classificatie (cpv): 34928500 Straatverlichtingsuitrusting, 34993000 Straatverlichting, 45314300 Aanleg van kabelinfrastructuur, 45316110 Installeren van straatverlichtingsuitrusting, 50232100 Onderhoud van straatverlichting
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1: Scheveningen - Centrum
Beschrijving: De Opdracht is onderverdeeld in 3 percelen. Per perceel wordt een RAW-raamovereenkomst afgesloten met één Opdrachtnemer die verantwoordelijk wordt voor de aanleg en het onderhoud van de openbare verlichting in de betreffende stadsdelen van Den Haag. De perceelindeling is als volgt: • Perceel 1: Scheveningen – Centrum; • Perceel 2: Loosduinen – Escamp – Segbroek; • Perceel 3: Laak – Haagse Hout – Leidschenveen-Ypenburg.
Interne identificatiecode: DSB-24.137-Perceel 1
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2: Loosduinen - Escamp - Segbroek
Interne identificatiecode: DSB-24.137-Perceel 2
Perceel: LOT-0003
Titel: Perceel 3: Laak - Haagse Hout - Leidschenveen-Ypenburg
Interne identificatiecode: DSB-24.137-Perceel 3