2. Procedure
Procedure
Titel: Organisatie van buitenschoolse kinderopvang in Huldenberg
Beschrijving: Deze opdracht heeft betrekking op de organisatie van voor- en naschoolse (buitenschoolse) opvang en vakantiewerking in Huldenberg.
Interne identificatiecode: PPP02T-560/5131/FD 2025007
Type procedure: Andere procedure in één fase
Belangrijkste kenmerken van de procedure: vereenvoudigde onderhandelingsprocedure met voorafgaande bekendmaking
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 75200000 Diensten ten behoeve van de gemeenschap
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: FD 2025007_1
Aanvullende classificatie (cpv): 75200000 Diensten ten behoeve van de gemeenschap, 85311300 Welzijnszorg voor kinderen en jongeren, 85312000 Maatschappelijke dienstverlening waarbij geen onderdak wordt verschaft, 85312100 Diensten voor dagverblijven, 85312110 Kinderdagverblijven
Opties:
Beschrijving van de opties: Vereiste opties (Zie technische bepalingen.)