413466-2024 - Mededinging
België – Auditdiensten – QMMO24-3016 - Raamovereenkomst voor Interne audit voor de leden van de vzw Associatie KU Leuven, UZ Leuven en vzw Z.org KU Leuven - KANDIDAATSTELLING
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: QMMO24-3016 - Raamovereenkomst voor Interne audit voor de leden van de vzw Associatie KU Leuven, UZ Leuven en vzw Z.org KU Leuven - KANDIDAATSTELLING
Beschrijving: QMMO24-3016 - Raamovereenkomst voor Interne audit voor de leden van de vzw Associatie KU Leuven, UZ Leuven en vzw Z.org KU Leuven - KANDIDAATSTELLING
Interne identificatiecode: QMMO24-3016
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79212000 Auditdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: QMMO24-3016 - 1
Interne identificatiecode: 1